Простий та ефективний спосіб відчистити унітаз від сечового каменю та вапняного нальоту

Усім подобається, коли сантехніка сяє чистотою, але не всі люблять наводити лад у ванній кімнаті чи туалеті через складнощі процесу. Чистка унітазу взагалі вважалася справою невдячною – це трудомістка (за уявленням багатьох) і тривала операція, що супроводжується неприємними відчуттями та запахами.

Все це так, якщо не знати деяких секретів, як швидко очистити унітаз від вапняного нальоту та сечового каменю.

Використовуючи практичні підказки, ви зміните свою думку про чищення унітазу та іншої фаянсової (керамічної) сантехніки, а ваш санвузол завжди буде стерильним, як приміщення операційної.

Простий та ефективний спосіб відчистити унітаз від сечового каменю та вапняного нальоту

Звідки береться наліт на стінках унітазу та чим його видалити

Постійні супутники експлуатації унітазу – вапняний камінь та шар сечових мінеральних солей. Інші забруднення практично не осідають на стінках фаянсу, тому легко і швидко забираються звичайним йоржиком або потужним струменем води зі зливного бачка.

Для видалення сторонніх нальотів використовують кілька перевірених часом способів та засобів. Всі вони мають не тільки певні переваги, але й недоліки:

Побутова хімія, яку пропонують вітчизняні та зарубіжні виробники, часто не виправдовує витрати на неї, тому домогосподарки часто змінюють препарати у пошуках робітника.

Наступними пускають абразивні засоби, що поступово призводить до утворення мікроскопічних подряпин на фаянсі.

Також є думка, що лужними та кислотними розчинами сечовий наліт видаляється набагато ефективніше, і ця думка виправдана практикою. Але технологія має недолік – часте і тривале вплив на забруднення, необхідність повтору процедур. А це змушує обмежувати частоту відвідування санвузла, що дуже незручно, особливо для дітей та людей похилого віку.

Склади, що містять хлор, діють ефективно, але запах від їх використання дуже різкий і неприємний – після чищення унітазу таким засобом доводиться довго провітрювати туалет. До того ж чистячі рідини з високим вмістом хлору досить повільно розщеплюють вапняний та сечовий каміння.

І все ж таки дієвий, швидкий і надійний спосіб очистити стінки фаянсу від вапняного і сечового каменю існує, і на даний момент я вважаю його найефективнішим. Достатньо влити в зливний отвір унітазу 50-100 мл цього розчину і почекати 30-40 хвилин, а потім просто натиснути кнопку зливного бачка.

Це все, що потрібно від господині, а результат вас дуже потішить ефектом. Можливо, з часом з’являться й інші, більш ефективні способи та засоби, але рідина під назвою «Сантрі» справила на мене враження!

Простий та ефективний спосіб відчистити унітаз від сечового каменю та вапняного нальоту

Засіб Сантрі – досвід та результати

Засіб продається у вигляді гелю або рідини у флаконі об’ємом 1 літр, вузький вигнутий носик забезпечує економну витрату. «Сантрі» чудово справляється з іржею, вапняним нальотом та сечовим каменем, причому робить це швидко та без зусиль.

Ще один плюс засобу – приємний цитрусовий запах, який тримається ще довго після застосування. Таким чином, «Сантрі» ліквідує не тільки сильні забруднення та нальоти, але й позбавляє вас неприємного запаху в туалеті або у ванній кімнаті. До того ж, гелем навіть можна мити посуд – у його складі є пом’якшувальні добавки та жиророзчинні компоненти.

Щоб досягти результату, не потрібно ніяких хитрощів – просто обліть унітаз по обідку і зачекайте кілька хвилин. Якщо хочете отримати миттєвий ефект – тут же потріть стінки унітазу йоржиком і спустіть воду з бачка. Такий швидкий метод вимагає іноді повтору, але невелика витрата та швидкий успіх виправдовують себе.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Proudly powered by WordPress | Theme: Journey Blog by Crimson Themes.