Навіщо кімнатні квіти пригощати бананом

Квітники – любителі намагаються слухати будь-яку інформацію, що стосується догляду за кімнатними рослинами, до речі для любителів квітів, корисна інформація є на цьому сайті mikrocement.com.ua. Сьогодні ми пропонуємо вашій увазі незвичайний, але неймовірно дієвий засіб, який дозволить оживити навіть саму кволеньку квіточку. До того ж його можна приготувати без особливих зусиль. Головним помічником для добрива виступить звичайна шкірка від банана!

Чому саме банан

Саме в ньому міститься величезна кількість поживних компонентів, які зміцнюють кореневу систему рослин, кімнатних та садових. Після добрива банановим розчином культури миттєво дадуть відповідь активним ростом і рясним цвітінням.

Навіщо кімнатні квіти пригощати бананом

Як приготувати добрива

Після того, як банан з’їдений, виконують такі кроки:

  • Кладають залишки фрукта у банку;
  • Заливають шкірку водою;
  • Залишають на одну добу.

Ось і всі премудрості. Варто зауважити, що після того, як розчин буде приготовлений і використаний, бананову шкірку можна запустити в той же процес повторно!

Як використовувати банановий розчин

Як тільки живильний коктейль для рослини отриманий, його використовують таким чином:

  • Склад перед вживанням розводять у співвідношенні 1 до 5. Одна частина бананової суміші на 5 частин води;
  • Проводять полив рослин.

Навіщо кімнатні квіти пригощати бананом

Бананова експрес допомога

Якщо зеленому вихованцю потрібна екстрена допомога, не шкодуйте ароматний фрукт, приготуйте його з м’якоті. Для цього банан тиснуть виделкою, змішують його з водою (достатньо половини склянки) і відразу поливають складом гине рослина. Після такого підживлення, воно повернеться до життя, причому дуже швидко.

Погодьтеся, що це простий і дешевий засіб, який можна взяти на замітку. Використовуйте отриманий лайфхак та ділитесь ним з іншими.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Proudly powered by WordPress | Theme: Journey Blog by Crimson Themes.